Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN)

2 posters
YazarMesaj
|_•'•'•PяΣηŚ_ŹцкØ•'•'•_|

|_•'•'•PяΣηŚ_ŹцкØ•'•'•_|

MEMLEKET : Ateş Ulusu (SaRaY) BÜKTÜĞÜ ELEMENT : Ateş Bükücü
BÜKME GÜCÜ : 21
TECRÜBE PUANI : 1
DURUMU : Ateş Ulusu PReNSi
YORUM :
Ateş Bir Yıkım Aracı DeğiLdir ,Ona Bir Bakış ŞekLidir ... Wink

AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN) 2yu0o5s

AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN) 9qxlkw

SaygıLar ; |_•'•'•PяΣηŚ_ŹцкØ•'•'•_|

AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN) Empty
MesajKonu: AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN)   AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN) Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 12:17 pm

Merhaba arkadaşlar .Şimdi size onLine da oynanabilen bir avatar oyununu tanıtacağım .Bu oyunda 4 element var yine bildiğimiz gibi .Birini Seçerek oyuna başlıyoruz.Oyunda en son lwl 50' dir.Bu oyunu online oynayabilmek için üye olmanız gerekmektedir ve üye olmak tamamen ücretsizdir.Oyunu tanıttıktan sonra linkleri aşağıda vereceğim Smile .

Vereceğim linkten oyunu indirip kuruyoruz.Sonra yine vereceğim linkten üye oluyoruz .Üye olduktan sonra oyuna çift tıklayıp açıyoruz.Login yazan yere üyelik ID mizi ve parolamızı girip SUBMİT yazan yere tıklıyoruz ve işte üyeliğimizi girdik.(üyeliğimizi msnden aktifleştirmemiz gerekmiyor).Üyeliğimizi girdikten sonra TRAINING bölümüne girip karakterimizi yapıyoruz ve stat puanlarını dağıtıyoruz .BENDİNG bölümünde bükeceğimiz hareketleri seçiyoruz ve save diyoruz.Play a tıklayıp alıştırmalara başlıyoruz ve böylelikle oyunu iyice öğrendikten sonra ve karakteriniz 15 lwl i geçtikten sonra (benim tavsiyem en az 15 lwl dir .Altı olursa diğer oyuncular kolaylıkla sizi yok ederler Smile )artık onlıne oynayabılırsınız gönül rahatlığı ile .Bu oyun bir arena oyunudur ve her maç 3 salonlu bir arena da geçer.

Play online^a bastığımızda ise yine karakter bölümü açılır ordan bütün ayarlarınızı yaparsınız ve play a tıklayarak oyuna başlarsınız .Burda boyle uzun anlattım ama aslında çok basittir.Bir arenada aynı anda 4 kişi bulunabilir .Amaç bükme yeteneklerinizi kullanarak diğer rakıpleri yoketmek ve kazanmaktır.Her alıştırmadan sonra ve onlıne oyundan sonra experience (tecrübe) ve gold(altın) kazanırız.Kazandığımız gold larla kendimize yenı eşyalar satın alıp gücümüzü arttırabılırız.Yeni eşyalar satın almak için karakter bölümünde STORE bölümüne girmemiz gerekmekte .

Bu oyunda SECRET CODE denen kodlar vardır.(gizli kodlar) .Bu kodlar kesinlikle hile değildir ve oyunun bir parçasıdır.Zaten oyunun parçası olmasaydı oyunda SECRET CODE bölümü olmazdı .Şimdi size SECRET CODE ları vereceğim ve ne işe yaradıklarını yazacağım Smile (BU KODLARI KARAKTER BÖLÜMÜNDEKİ SECRET CODE BÖLÜMÜNE YAZIYORUZ )
SECRET CODE :

Her Birini Yazdığımızda Bize 500 gold Verecektir :
aang
boomerang
dragon
dragon dance
gondola
mouth
western air temple
eastern air temple
koi

Karakter KODLARI (Eğer oyunun bize verdiği karakterleri istemiyorsak çizgi film karakterlerini kullanabiliriz )

Katara için = Painted Lady

Toph için = Metal Bending

Zuko için = Breath of Fire

Aang için = Seventh Chakra

BUNLARI KARAKTER BÖLÜMÜNDE SECRET CODE BÖLÜMÜNE YAZACAKSINIZ.

Oyunu İndirmek İçin :
http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=8924

Üye Olmak için :
http://www.nick.com/registration/index.jhtml

Üye olamıyorsanız size yardımcı olayım Smile

1-ID mızı yazıyoruz ( kullanıcı adımız )En az 3 karakter en fazla 10 karakter olacaktır .

2- Parolamızı yazıyoruz (sağ taraftaki kutucuğa tekrar yazıyoruz )En az 3 karakter en fazla 10 karakter olacaktır .

3-Burada Gizli sorumuzu seçiyoruz alt kutucuktada gizli sorumuzun cevabını yazıyoruz.

4- Burda Doğum tarihimizi yazıyoruz.(gün--ay--yıl olarak yazılacak)

5- Cinsiyetimizi seçiyoruz .Boy : Erkek Girl : Bayan (Gerçek hayattakı cinsiyetimiz)

6- Geldik en son kısma.Burda yaşadığımız ülkeyi seçiyoruz .

Bütün Alanları doldurduktan sonra SUBMIT! yazan yere tıklıyoruz be işte artık üyeyiz Smile

Baya Zamanımı Aldı bu konu Smile Resim koyamadım üzgünüm .Google dan yazarsanız çıkar .Oyunun Tam adı : AVATAR LEGENDS OF THE ARENA dır .

Yardımcı Olabildiysem Ne mutLu bana Smile

Not : KESİNLİKLE ALINTI DEĞİLDİR ! LİNKLER DAHIL HER KELIMESINE KADAR BEN YAZDIM ...

En son |_•'•'•PяΣηŚ_ŹцкØ•'•'•_| tarafından C.tesi Haz. 26, 2010 11:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.crazypipe.azbuz.com
HydroMaster

HydroMaster

SU Bükücü Amirali
MEMLEKET : Kuzey Su Kabilesi BÜKTÜĞÜ ELEMENT : Su
BÜKME GÜCÜ : 28
TECRÜBE PUANI : 2
DURUMU : ÖĞRETMEN

MesajKonu: Geri: AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN)   AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN) Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 7:01 pm

bu oyun süperde yeni değil. benim 50.lvl kataram var Very Happy
|_•'•'•PяΣηŚ_ŹцкØ•'•'•_|

|_•'•'•PяΣηŚ_ŹцкØ•'•'•_|

MEMLEKET : Ateş Ulusu (SaRaY) BÜKTÜĞÜ ELEMENT : Ateş Bükücü
BÜKME GÜCÜ : 21
TECRÜBE PUANI : 1
DURUMU : Ateş Ulusu PReNSi
YORUM :
Ateş Bir Yıkım Aracı DeğiLdir ,Ona Bir Bakış ŞekLidir ... Wink

AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN) 2yu0o5s

AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN) 9qxlkw

SaygıLar ; |_•'•'•PяΣηŚ_ŹцкØ•'•'•_|

MesajKonu: Geri: AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN)   AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN) Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 10:58 am

Güzel seni tebrik ederim .Ama ben Forumda Yeni Demek istemiştim Smile Neyse ..
http://www.crazypipe.azbuz.com

AVATAR LEGENDS OF THE ARENA(YENI ONLINE OYUN)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YENİ BİR OYUN
» Yeni Rütbeler