Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YAŞADIĞINIZ ŞEHİR

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

GENEL KURMAY BAŞKANI
MEMLEKET : Batı Hava Tapınağı BÜKTÜĞÜ ELEMENT : HAVA
BÜKME GÜCÜ : 288
TECRÜBE PUANI : 27
DURUMU : ÖĞRETMEN,GENERAL,ADMİN
YORUM : YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Th_SokkaZukovsAzula
YAŞADIĞINIZ ŞEHİR 9vhzdd
YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Ozaidy7

YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Empty
MesajKonu: YAŞADIĞINIZ ŞEHİR   YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Icon_minitimeSalı Mart 02, 2010 5:49 pm

Arkadaşlar burada sizin profilinizde nerden yazıyor işte tam oraya buradan seçeceğiniz şehiri yazmanız lazım
YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Pic2dc13
işte tam yukarıada avatardaki bilinen bazı şehirleri gösterdim bunların yanı sıra farklı renklerde olan a-b-c gibi şehirler de gösterdim.İster filmdeki gerçek şehirlerde yaşamayağı istersiniz ister a-b-c şehirlerinde yaşamayı ben saten bütün şehirlerle ilgili bilgi vereceğim yanlız martın sonu gibi.Çünkü sitemiz daha yeni ve martın sonunda krallık seçimleri olucak.Bu seçimler ile ilgili daha sonra net bir bilgi vereceğim.Seçimlerde ister omashuya ister ba sing se ye kral olmak için yarısırsınız(hangi elementi büküor iseniz o ulusun kralı olmaya aday olursunuz)Ya da kendi belirttiğim a şehiri b şehiri gibi şehirlere aday olursunuz ve o şehirlerin isimlerini değiştirebilirsiniz.Fakat Omashu Ba Sing Se Kuzey su kabilesi gibi şehirlerin isimlerini değiştiremezsiniz.Sadece a-b diye belirttiğim şehirlere üye olabilrsiniz.Kralların ne gibi bir ayrıcalığı var? Ülkesini istediği gibi yönetebilir.Ordusunu istediği gibi kurabilir.Sarayını istediği gibi yapar.İsterse şehirinin kendi resmini çizebilir.Ve En kral kral kim? yarışmasına katılabilir:D Bunun yanı sıra adı üstünde kral ülkesinde istediği her şeyi yapabilir.Şimdilik benden bu kadar ben de batı hava tapınağının kral adayı olucam.Lütfen herkes profilinde nerede yaşadığını yazsın omashu da istiyorsa omashu gibi veya benim kendi yaptığım şehirler a-b-c şehirleri gibi.Sorusu olan yazsın lütfen
YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Pic2dc13

En son Admin tarafından C.tesi Mart 06, 2010 7:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
http://avatarzuko.benimforum.org
SaLuRLee

SaLuRLee

MEMLEKET : OMASHU BÜKTÜĞÜ ELEMENT : TOPRAK BÜKÜCÜ
BÜKME GÜCÜ : 114
TECRÜBE PUANI : 2
DURUMU : ÖĞRETMEN

YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Empty
MesajKonu: SAOLASIN   YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 4:41 pm

TEŞEKKÜRLER ADMİN
|_•'•'•PяΣηŚ_ŹцкØ•'•'•_|

|_•'•'•PяΣηŚ_ŹцкØ•'•'•_|

MEMLEKET : Ateş Ulusu (SaRaY) BÜKTÜĞÜ ELEMENT : Ateş Bükücü
BÜKME GÜCÜ : 21
TECRÜBE PUANI : 1
DURUMU : Ateş Ulusu PReNSi
YORUM :
Ateş Bir Yıkım Aracı DeğiLdir ,Ona Bir Bakış ŞekLidir ... Wink

YAŞADIĞINIZ ŞEHİR 2yu0o5s

YAŞADIĞINIZ ŞEHİR 9qxlkw

SaygıLar ; |_•'•'•PяΣηŚ_ŹцкØ•'•'•_|

YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Empty
MesajKonu: |_•'•'•PяΣηŚ_ŹцкØ•'•'•_|   YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 12:53 pm

TeşekkürLer eLLerine sağLık baya uğraşmışsın Smile Bu Konunun çoğu arkadaşımızın işine yarayacağına eminim Smile
http://www.crazypipe.azbuz.com
Admin
Admin
Admin

GENEL KURMAY BAŞKANI
MEMLEKET : Batı Hava Tapınağı BÜKTÜĞÜ ELEMENT : HAVA
BÜKME GÜCÜ : 288
TECRÜBE PUANI : 27
DURUMU : ÖĞRETMEN,GENERAL,ADMİN
YORUM : YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Th_SokkaZukovsAzula
YAŞADIĞINIZ ŞEHİR 9vhzdd
YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Ozaidy7

YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Empty
MesajKonu: Geri: YAŞADIĞINIZ ŞEHİR   YAŞADIĞINIZ ŞEHİR Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 12:58 pm

en çok bu konuyu sewdim Very Happy en güseli bnce bu yigitcankarahan@hotmail.com ekle
http://avatarzuko.benimforum.org

YAŞADIĞINIZ ŞEHİR
1 sayfadaki 1 sayfası