Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HydroMaster

2 posters
YazarMesaj
HydroMaster

HydroMaster

SU Bükücü Amirali
MEMLEKET : Kuzey Su Kabilesi BÜKTÜĞÜ ELEMENT : Su
BÜKME GÜCÜ : 28
TECRÜBE PUANI : 2
DURUMU : ÖĞRETMEN

HydroMaster Empty
MesajKonu: HydroMaster   HydroMaster Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 7:03 pm

Merhaba arkadaşlar ben kuzey su kabilesi öğretmeni ve savaşçısıyım 15 yaşındayım dinim wicca lıktır. bana gelip dini muhabbetler yapmayın. (bizamanlar olmuşutu. burda wicca olduğumu söyledim onun için bana bişey gelmesin ) Wink
Admin
Admin
Admin

GENEL KURMAY BAŞKANI
MEMLEKET : Batı Hava Tapınağı BÜKTÜĞÜ ELEMENT : HAVA
BÜKME GÜCÜ : 288
TECRÜBE PUANI : 27
DURUMU : ÖĞRETMEN,GENERAL,ADMİN
YORUM : HydroMaster Th_SokkaZukovsAzula
HydroMaster 9vhzdd
HydroMaster Ozaidy7

HydroMaster Empty
MesajKonu: Geri: HydroMaster   HydroMaster Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 7:21 pm

eğer arkadaşlar bu siteye gelip siyaset dini inançlar lafı yapmaın burayı eğlenmek için kurduk kimsede kmsenin inancına karsı gelemez sana da t.ederim özenç ben sitemde dürüst insanları isterim beğenmeyenler kapı orda çıkıs yazısına tıklar
http://avatarzuko.benimforum.org
HydroMaster

HydroMaster

SU Bükücü Amirali

HydroMaster Empty
MesajKonu: Geri: HydroMaster   HydroMaster Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 7:44 pm

işte onun için yazdım dinimi. yani başka sitelerde müslüman kavgaları oluyo. sonra benide aray sokuyolar dımdızlak kalıyorum Very Happy ya da dinime laf ediyolar... ve bu hiç hoş değil. bana dinimle ilgili soru soracaksanız lütfen ama lütfen kedi kurban etmek veya satanizmle ilgli şeyler sormayın!! şeytan diye bişey yoktur!! kedileri seviyorum. onun yerine bir sonraki dolunayın ne zaman olduğunu veya mavi ayın ne olduğunu sorun! sizden sadece anlamanızı istiyorum eğer anlamak istemiyorsanız sadece beni yalnız bırakın
Admin
Admin
Admin

GENEL KURMAY BAŞKANI
HydroMaster 9vhzdd
HydroMaster Ozaidy7

HydroMaster Empty
MesajKonu: Geri: HydroMaster   HydroMaster Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 8:13 pm

arkadaşlar azula misali milleti aşşalamak incitmek ne güzel gözüküyor deil mi dısardan? başkalarıyla dalga geçmek en ufak hatalarında dünyayı baslarına yıkmak yada inandığı şeylere gönülden sewdiği şeylerle dalga geçmek?hepsi dısarıdan çok güzel çok eğlenceli gözüküyor hiç utanmadan gülüyorsunuz fakat unutmayın filmin sonunda azula yanımdaki herkesi satmıstı ya şmdi siz bu sitede azula gibi olursunuz yada aang misali herkese saygı gösterirsiniz aang bile en büyük düşmanını öldürmedi peki ya siz? bir sitede gördüm geçende adam adminine ana awrat küfür ediyor dini müslüman deil die ulan o müslüman deil de sen mi müslümansın? bu mu müslümanlık?madem müslümanlığı sawunmak sana düştü sen mi böyle sawunuyorsun müslümanlığı? lütfen arkadaşlar burası eğlence portalı burnumuzdan getirmeyin.herkesin görüşüne saygı gösterin.siz şmdi dieceksiniz ki biz kmseye bişi demedik nden bnları anlatıyorsunuz.peki ya arkadaşlar şmdi anlatmasak siz birinin kalbini krdıktan sonra anlatmaya değer mi? ltfen eğer kuralları beğenmeyen çıkar gider
HydroMaster

HydroMaster

SU Bükücü Amirali

HydroMaster Empty
MesajKonu: Geri: HydroMaster   HydroMaster Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 12:03 pm

evet kesinlikle katılmıyorum. zaten wicca kötü olsa neyse ama bence en iyi ve töleranslı dinlerden biri . neyse din konusunu kapatalım. bu arada azula ve aang örneği güzeldi
Admin
Admin
Admin

GENEL KURMAY BAŞKANI
HydroMaster 9vhzdd
HydroMaster Ozaidy7

HydroMaster Empty
MesajKonu: Geri: HydroMaster   HydroMaster Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 12:59 pm

birdaha forumda din weya baska bir görüş konusulmasını istemioruum eğer bir din konuscaksan avatarist liği konusalım xd

HydroMaster
1 sayfadaki 1 sayfası