Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TAŞINIYORUZ HERKES BAKSIN OKUSUN MUTLAKA

YazarMesaj
HydroMaster

HydroMaster

SU Bükücü Amirali
MEMLEKET : Kuzey Su Kabilesi BÜKTÜĞÜ ELEMENT : Su
BÜKME GÜCÜ : 28
TECRÜBE PUANI : 2
DURUMU : ÖĞRETMEN

TAŞINIYORUZ HERKES BAKSIN OKUSUN MUTLAKA Empty
MesajKonu: TAŞINIYORUZ HERKES BAKSIN OKUSUN MUTLAKA   TAŞINIYORUZ HERKES BAKSIN OKUSUN MUTLAKA Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 10:13 am

arkadaşlar delidumrulla görüştük. bizim amacımız türkiyede tek tıklanılan avatar-rpg ve parapsikoloji sitesi olmasıydı. ama beceremedik :

benim başka site vardı ve herkes oraya toplanmaya başladı. sonra benimle adminlik yapan biri bana ihanet etti ve siteyi kapatarak yeni site açtılar. bende onlara inat başka bir site açtım. yepyeni. yapı olarakta bu siteden daha iyi. delidumrulla (Admin) yani bu sitenin adminiyle görüştüm ve siteyi oraya taşımaya karar verdik. ayrıca bu siteden gelenler bana (ordaki nickim AquaKinetic) mesaj atsınlar. ben avatarzukodan xxxx üyesiyim diye. onlara keşişlik , modluk gibi yetkiler vereceğim. kısaca :

yeni sitemiz bir rpg sitesi olmasına karşın sitede düşünce gücüyle cisimleri hareket ettirme (telekinezi) , cisimleri düşünce gücüyle uçurma (levitasyon) , su bükme (hidrokinezi) , toprak bükme (terrakinezi) , ateş bükme (pyrokinezi) , hava bükme (aerokinezi) , beden dışı yolculuk , telepati , durugörü gibi parapsişik eğitimde verilmekte. avatar yönü baskındır. site linki :

http://thelastairbenderrpg.ingoo.us

NOT : BEN SİTEDE OLMAYACAĞIM EYLÜLE KADAR. O ZAMANA KADAR DELİDUMRUL (BU SİTEDİNİN ADMINI) SİTEYE GÖZ KULAK OLACAK VE EYLÜLDE BEN GELDİKTEN SONRA SİTE TAMAMEN AKTİF HALE GEÇECEK. RESMİ OLARAK AÇILACAK. eylülde görüşmek üzere

NOT 2 : SİTEYE ÜYE OLDUĞUNZDA E-POSTAYLA AKTİF EDİLMENİZ GEREKMEKTEDİR. BUNUN İÇİN DOĞRU E-POSTA ADRESİ YAZINIZ. EĞER YAZMASSANIZ AKTİFLEŞEMEZSİNİZ VE BEN AKTİFLEŞTİRENE KADAR BEKLEMEK ZORUNDA KALIRSINIZ EYLÜLE KADAR. MUTLAKA DOĞRU E-POSTA VERİN

HAYIRLI OLSUN

BİLGİNİZE

TAŞINIYORUZ HERKES BAKSIN OKUSUN MUTLAKA
1 sayfadaki 1 sayfası